Daniela Nestorová

Daniela Nestorová
Nutričná poradkyňa

Od roku 2017 sa venuje odbornej diagnostike tela na InBody 770, čo je jeden z najpresnejších strojov na meranie kompozície tela vo svete, využívaný hlavne v medicíne a športe. Zároveň sa vo vstupnej diagnostike venuje základnému kardiovaskulárnemu prehľadu a stresovým faktorom u svojich klientov.

Do dnešného dňa zmerala približne 2000 klientov od hoby športovcov, ľudí ktorí potrebovali zmeniť svoj životný štýl až po profi slovenských aj svetových športovcov. Pôvodne vyštudovala informatiku a psychológiu, ale momentálne sa venuje hlavne navrhovaniu optimálnych stravovacích plánov pre svojich klientov a motiváciou k zdravému životnému štýlu.

Má za sebou niekoľko školení v oblasti športovej výživy, preventívnej výživy a v manažmente obézneho klienta. Zaujíma sa skôr o dlhodobý dopad a celkové zlepšenie životného štýlu u svojich klientov ako len o samotné chudnutie.

Jej motto je : “Čísla nepustia” preto sa opiera o overovanie správnosti spravovacích a tréningových režimov prostredníctvom špičkovej diagnostiky tela.

Zistite čo sa deje vo vnútri. Objednajte sa na komplexnú diagnostiku tela a prehľad kardiovaskulárneho systému a úrovni stresu.

Pre klientov StefFit so zľavou 25% – do poznámky pri objednávke merania zadajte, že ste naším klientom. 

Kontakt:

www.bodyscan.sk

+421 911 118 818

info@bodyscan.sk

Zdieľajte tento článok:
Scroll to top