Aké opatrenia ste zaviedli počas pandémie COVID-19?

Naša prevádzka stále funguje, varíme a dovážame jedlo priamo k Vám domov, aj vďaka čomu Vy nemusíte zbytočne chodiť do preplnených potravín. Vyhnete sa tak kontaktu s ďalšími ľuďmi. Veríme, že aj takouto formou celodenného menu dokážeme pomôcť pri prevencii ďalšieho rozširovania vírusu.

Zároveň sme vykonali všetky možné opatrenia pre Vašu aj našu bezpečnosť.

Ako môžem prerušiť/zrušiť odber stravy?

DOČASNÉ PRERUŠENIE

Ak z nejakého dôvodu potrebujete dočasne prerušiť stravu, prosím vyplňte náš prerušovací formulár. Po uplynutí Vami zadanej doby prerušenia Vám budeme jedlo automaticky dovážať znovu. Potrebné je však prerušiť odber najneskôr 48 hodín vopred alebo v piatok do 12:30 pri zmene na ďalší týždeň. Zmeny zaslané počas zvyšku piatka, soboty a nedele budú zapracované až od dovozu v pondelok večer – ak ste si napr. poslali prerušenie na od pondelka v sobotu večer, v nedeľu vám bude strava na pondelok ešte doručená.

ÚPLNÉ ODHLÁSENIE

Ak už nemáte záujem odoberať stravu dlhodobo, vyplňte náš odhlasovací formulár. Odhlásiť sa z odberu stravy môžete kedykoľvek, najneskôr však 48 HODÍN pred dátumom odhlásenia alebo v piatok do 12:30 pre odhlásenie od ďalšieho týždňa. V prípade, že sa neodhlásite, stravu Vám automaticky dovezieme aj na ďalší deň v pracovnom týždni (vrátane sviatku počas týždňa, na soboty a nedele stravu nedovážame).

Následne Vás budeme kontaktovať o potvrdení prerušenia alebo odhlásenia odberu do 24 hodín (v piatky a soboty do 48 hodín).

Kde si môžem stravu objednať?

Všetky objednávky prebiehajú cez náš objednávkový formulár. V ňom vyplníte vaše kontaktné údaje, adresu a zónu rozvozu, druh menu, dátum začiatku stravovania a spôsob platby. Do poznámky môžete písať špecifické požiadavky, napríklad Vaše alergie alebo informácie k rozvozu.

Po odoslaní objednávky Vás budeme kontaktovať o jej potvrdení.

V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať na t. č. +421 904 612 461 alebo prostredníctvom mailu thesteffiteu@gmail.com.

Akým spôsobom funguje odber stravy?

Objednávka platí na dobu neurčitú, to znamená, že uvediete dátum začiatku odberu stravy a od tohto dátumu sa Vám bude strava automaticky doručovať vždy na ďalší deň v pracovnom týždni (vrátane sviatku, na soboty a nedele stravu nedovážame). Ak už ďalej nechcete stravu odoberať, je potrebné odoslať prerušovací/odhlasovací formulár v sekcii Klient.

Scroll to top