ĎAKUJEME ZA VAŠU OBJEDNÁVKU.

Tešíme sa, že sa rozhodli odoberať stravu práve so StefFit. Budeme Vás kontaktovať o potvrdení objednávky do 24 hodín (v piatky a soboty do 48 hodín).

Pri prevode cez bankový účet prosím počkajte na faktúru so špecifickým variabilným symbolom, ktorý je potrebné zadať pri úhrade objednávky. Faktúru obdržíte pri prvom dovoze jedla v každom týždni. Do poznámky k platbe uveďte aj obdobie, za ktoré platíte.

Objednávka platí na dobu neurčitú, to znamená, že po uvedení dátumu začiatku odberu stravy sa Vám bude strava automaticky doručovať vždy na ďalší deň v pracovnom týždni (vrátane sviatku, na soboty a nedele stravu nedovážame).

Následne Vás rozvozca bude telefonicky kontaktovať niekoľko minút pred tým, ako dorazí na vašu adresu, v čase od 18:00 až 22:00.

Najčastejšie otázky

Je možné ešte objednávku upraviť?

Keďže všetky objednávky pripravujeme na presnú gramáž, je potrebné zmeniť objednávku najneskôr 48 hodín pred časom dovozu a to prostredníctvom mailu thesteffiteu@gmail.com alebo telefonátu na t. č. +421 904 612 461.

Mám záujem objednať viac ako jednu menu, čo ďalej?

V tomto prípade je potrebné opäť vyplniť náš objednávkový formulár.

Mám záujem objednať si Royal Water, čo ďalej?

Prosím, vyplňte samostatný objednávkový formulár pre Royal Water.

Ako môžem prerušiť/zrušiť odber stravy?

Ak z nejakého dôvodu potrebujete prerušiť stravu, prosím vyplňte náš prerušovací formulár. Po uplynutí Vami zadanej doby prerušenia Vám budeme jedlo automaticky dovážať znovu. Potrebné je však prerušiť odber najneskôr 48 hodín vopred.

Ak už nemáte záujem odoberať stravu dlhodobo, vyplňte náš odhlasovací formulár. Odhlásiť sa z odberu stravy môžete kedykoľvek, najneskôr však 48 hodín pred dátumom odhlásenia. V prípade, že sa neodhlásite, stravu Vám automaticky dovezieme aj na ďalší deň v pracovnom týždni (vrátane sviatku počas týždňa, na soboty a nedele stravu nedovážame).

Následne Vás budeme kontaktovať o potvrdení prerušenia odberu do 24 hodín (v piatky a soboty do 48 hodín).

Scroll to top