ZDRAVÁ STRAVA

Naša ZDRAVÁ STRAVA nie je diéta. Diéta spočíva v tom, že vynecháme niečo zo stravy. Určite sa každý jeden z Vás stretol s diétou a viete, že akonáhle ste niečo vynechali zo stravy, či už sacharidy, tuk či cukor, telo pekne schudlo. Ale priznajte sa, kto z Vás pri tom vydržal dlhodobo?

Vynechali ste zo stravy základné zložky len preto, že Vám to niekto povedal alebo ste sa to dočítali? Nahradili cukor za stéviu, používali výrobky s nízkym obsahom tuku, vynechali sacharidy, kupovali celozrnné pečivo, lebo to píšu veľkými písmenami a tak ste zaplatili viac len preto, že to má tmavšiu farbu a pritom ste jedli to isté za viac peňazí.

Pri tomto stravovaní ste vydržali týždne či mesiace, no nakoniec ste sa vrátili k Vášmu štandardnému režimu a jedli to, čo predtým - možno ešte trošku viac a telo zrazu viac pribralo, ako schudlo. Mnohé ženy častokrát začnú byť nespokojné samy so sebou. 

ČO PONÚKAME MY?

StefFit Vám ponúka vyváženú a bohatú stravu na výživné hodnoty - môžete jesť aj sacharidy, bielkoviny či tuky, každé z nich totiž Vaše telo potrebuje. Rozdiel je však v ich kvalite. Vďaka našim skúsenostiam už vieme, aké formy jedál sú pre Vás najzdravšie. Schudnete poctivé kilá bez toho, aby sa Vám vrátili - ušetríme vás JOJO efektu.

Doručíme Vám tie najzdravšie možné jedlá, ktoré majú plnohodnotné zloženie. Postaráme sa o kvalitu jedál a širokú škálu receptov. 

ŽIVOTNÝ ŠTÝL

To, ako sa k tomu však vy postavíne je len na Vás. Zo začiatku je to disciplína, postupne je to životný štýl. Pri našich krabičkách zistíte, že chudnúť sa dá ľahko bez toho, aby ste museli vynechať sladké či slané jedlá.

S nami budete jesť výborné domáce chleby bez pridanej pšeničnej múky či jedlá s vysokým obsahom bielkovín. Otvoríme Vám oči ako:

JESŤ PRETO, ABY SME ŽILI A NIE ŽIŤ PRETO, ABY SME JEDLI.

Pri našich krabičkách sa veľa naučíte o potravinách, aké používame suroviny, ako ich správne skombinovať a ukážeme Vám, ako chutne jesť a nepribrať.

 

DENISA STEFANOVÁ

Jej jedlá chutia aj slovenským raperom, hercom a herečkám, či bežným stravníkom, ktorí vďaka jej chutným krabičkám nemusia hladovať ani držať všakovaké diéty. Popri futbale našla sebarealizáciu aj v gastronómii a jej projekt StefFit postavila na vyváženej a výživnej strave, ktorú si spočiatku pripravovala len pre seba ako samouk. 

,,Varila som aj pre pápeža Františka pri jeho návšteve Bratislavy a Šaštína. Svätý Otec si žiadal zdravšiu stravu. Ako som sa neskôr dozvedela, Michal mi túto úlohu zveril na základe môjho vystúpenia v televíznej šou, v ktorej som finančne podporila malého chlapca s postihnutím. Varenie pre Svätého otca si beriem do hrobu, bol to veľký zážitok."

 

Scroll to top