OBJEDNÁVKA HURICANE

Iba pre našich klientov máme v ponuke aj Huricane, unikátny drink z trstinovej šťavy. Z hĺbky ázijských džunglí cez ruky slovenskej poctivej malovýroby, až k tebe do chladničky. 

HURICANE –  slovenský remeselný nealko nápoj z trstinovej šťavy

  • Z prémiovej trstinovej šťavy a citróna, s pridaním japonského bambusu a čerešní
  • Vysoký obsah vitamínov a antioxidantov
  • Bez pridaných cukrov, konzervantov či farbív
  • 100% prírodný zdroj energie, vhodný pre všetky vekové skupiny
  • Hrdý partner V-label, zber surovín aj výroba nápoja prebieha so silným dôrazom na ekológiu.

HURICANE ORIGINAL (Zloženie: trstinová šťava 47%, citrónová šťava, voda, výťažky z bambusu a z čerešní, kyselina askorbová (Vitamín C)

HURICANE SLIM – chuťovo veľmi podobný originálu, s 30% menším obsahom kalórií. (Zloženie: trstinová šťava 34%, voda, citrónová šťava, extrakt z čerešne, extrakt z bambusoých listov, kyselina L-askorbová)

RED FRUIT – kombinácia červených ovocí s výraznou grepovou príchuťou. (Zloženie: trstinová šťava 38%, voda, grepová šťava, citrónová šťava, extrakt z cvikly, extrakt z granátového jablka, extrakt z čerešne, extrakt z bambusových listov, kyselina L-askorbová)

MATE LEMON – kombinácia trstinovej šťavy so zeleným maté čajom, citrónom a ginko bilobou. (Zloženie: trstinová šťava 37%, voda, 100% prírodný extrakt z maté, citrónová šťava, extrakt zo špenátu a pšeničnej trávy, ginko, extrakt z aceroly, extrakt z bambusových listov, kyselina L-askorbová)

Viac informácií nájdeš na stránke huricane.sk

Uveďte dátum rozvozového dňa, kedy chcete drink doviezť.
Pri výbere spôsobu platby prevodom na účet sa zaväzujem objednávku zaplatiť do 24 hodín od prvého prevzatia objednávky spolu s uvedením presného údaju OBDOBIA, za ktoré platím (v poznámke internet bankingu pri platbe).

Scroll to top