OBJEDNÁVKA

Objednávka platí na dobu neurčitú, to znamená, že uvediete len dátum začiatku odberu stravy a od tohto dátumu sa Vám bude strava automaticky doručovať vždy  na ďalší deň v pracovnom týždni (vrátane sviatku, na soboty a nedele stravu nedovážame). Odhlásiť sa z odberu stravy môžete najneskôr 48 HODÍN pred dátumom ukončenia prostredníctvom jednoduchého formulára na odhlásenie v sekcii pre klientov.

Pri prevode cez bankový účet prosím počkajte na faktúru so špecifickým variabilným symbolom, ktorý je potrebné zadať pri úhrade objednávky. Faktúru obdržíte pri prvom dovoze jedla v každom týždni. Do poznámky k platbe uveďte aj obdobie, za ktoré platíte.

Naším cieľom je vždy variť na kvalitu, nie kvantitu. Vážime si Váš vysoký záujem, momentálne je však možné prihlásiť sa len do PORADOVNÍKA, aby sme nepresiahli našu maximálnu kapacitu na úkor kvality. Ak chcete s nami zažiť zdravé dobrodružstvo, vyplňte poradovník uvedený nižšie a my vás budeme kontaktovať hneď, ako sa nám pre vás uvoľní miesto. 🙂 Približná doba čakania je 1 týždeň.

Ďakujeme za pochopenie,

StefFit

PORADOVNÍK

Scroll to top