OBJEDNÁVKA

Objednávka platí na dobu neurčitú, to znamená, že uvediete len dátum začiatku odberu stravy a od tohto dátumu sa Vám bude strava automaticky doručovať vždy  na ďalší deň v pracovnom týždni (vrátane sviatku, na soboty a nedele stravu nedovážame). Odhlásiť sa z odberu stravy môžete najneskôr 48 HODÍN pred dátumom ukončenia prostredníctvom jednoduchého formulára na odhlásenie v sekcii pre klientov.

Pri prevode cez bankový účet prosím počkajte na faktúru so špecifickým variabilným symbolom, ktorý je potrebné zadať pri úhrade objednávky. Faktúru obdržíte pri prvom dovoze jedla v každom týždni. Do poznámky k platbe uveďte aj obdobie, za ktoré platíte.

V období od 8.-19.7. máme letnú dovolenku, najbližšie teda môžete posielať objednávky až od 22.7.2024. Ďakujeme za pochopenie.

Ak chcete začať napríklad od pondelka, uveďte dátum pondelka. Stravu dovážame vždy jeden deň vopred tj. od nedele do štvrtka. Odber stravy trvá dovtedy, kým sa NEODHLÁSITE. Odhlásiť sa z odberu stravy môžte v v sekcii pre klientov.
Poznámka: Stravu máte každý týždeň od pondelka do piatku aj počas sviatkov. (v sobotu a nedeľu stravu nemáte).
Malé menu = 1200-1400 kcal
Veľké menu = 1600-1800 kcal
3-chodové malé = 900-1200 kcal
3-chodové veľké = 1100-1400 kcal
3-chodové = raňajky, obed, večera
Poldenné malé = 800-1100 kcal
Poldenné veľké = 1000-1300 kcal
Poldenné 1 - raňajky, desiata, obed
Poldenné 2 - obed, olovrant, večera
Low carb - raňajky, obed, večera
Bezmliečne menu - pre alergikov na mliečnu bielkovinu
Bezlaktózové menu - pre ľudí s intoleranciou na laktózu
(Všetky ceny sú uvedené s DPH 20%)
0,00 €
Pri výbere spôsobu platby prevodom na účet sa zaväzujem objednávku zaplatiť do 24 hodín od prvého prevzatia objednávky spolu s uvedením presného údaju OBDOBIA, za ktoré platím (v poznámke internet bankingu pri platbe).

Scroll to top