OBJEDNÁVKA

Objednávka platí na dobu neurčitú, to znamená, že uvediete len dátum začiatku odberu stravy a od tohto dátumu sa Vám bude strava automaticky doručovať vždy  na ďalší deň v pracovnom týždni (vrátane sviatku, na soboty a nedele stravu nedovážame). Odhlásiť sa z odberu stravy môžete najneskôr 48 HODÍN pred dátumom ukončenia prostredníctvom jednoduchého formulára na odhlásenie v sekcii pre klientov.

Pri prevode cez bankový účet prosím počkajte na faktúru so špecifickým variabilným symbolom, ktorý je potrebné zadať pri úhrade objednávky. Faktúru obdržíte pri prvom dovoze jedla v každom týždni. Do poznámky k platbe uveďte aj obdobie, za ktoré platíte.

Po odoslaní objednávky Vás budeme kontaktovať o jej potvrdení.
0,00 €
Stravu dovážame vždy jeden deň vopred. Ak chcete začať napríklad od pondelka, začnite dátumom pondelka. Odber stravy trvá dovtedy, kým sa NEODHLÁSITE. Odhlásiť sa z odberu stravy môžte v v sekcii pre klientov. POZOR! Prvé jedlo Vám doručíme už v nedeľu večer. Poznámka: Stravu máte každý týždeň od pondelka do piatku aj počas sviatkov. (v sobotu a nedeľu stravu nemáte).
Pri výbere spôsobu platby prevodom na účet sa zaväzujem objednávku zaplatiť do 24 hodín od prvého prevzatia objednávky spolu s uvedením presného údaju OBDOBIA, za ktoré platím (v poznámke internet bankingu pri platbe).
Scroll to top