ČO HOVORIA

Čo o nás hovoria naši zákazníci?

caret-down caret-up caret-left caret-right
Alena Čabáková Vydavateľka KAMzaKRASOU.sk

Ako mi Steffit.eu zmenil život? Pedstavte si, že zrazu už nie sú potrebné neustále nákupy. Vyberanie tých správnych produktov a skúmanie ich zloženia, či je to naozaj správna voľba. Žiadne státia v dlhých radoch pred pokladňou a o zápchach smerom domov ani nehovorím. A tie hodiny strávené v kuchyni prípravou zdravých jedál?! Nehovoriac o tom, že ak chcem byť kreatívna, treba hľadať nové recepty, vymýšľať menu stále dookola. A teda, ak sa chcem stravovať zdravo 5-krát denne a k tomu aj pestro, zaberie to množstvo času a energie, ktoré mohli byť venované iným aktivitám.
Taktiež žiadne nafúknuté brucho, ani priberanie či dni bez energie, kedy sa cítim zle a ťažko. A kedže aj chudnem, žiadne počítanie kalórií či váženie porcií. So Steffit je to všetko úplne inak. Každý večer sa teším, aké pestré menu mi príde a na čom si budem na druhý deň pochutnávať. Všetko čerstvé, kvalitné a hlavne to aj naozaj chutí. Samozrejme, veď to pripravujú s láskou a je to cítiť. Mám čas na rodinu, prácu a taktiež na seba. A prečo toľko času? Lebo Steffit už chutí aj môjmu manželovi a aj svokre, ktorá mi pomáha s dcérkou. A tak do kuchyne chodím po vodu, prípadne si len variť čaj alebo kávu . To, čo jeme, je naozaj základ. Steffit nie je o tom, že pomáha chudnúť. Áno, aj toto je jeden z bonusov. No zároveň nás učí mať sa rád, starať sa o seba, cítiť sa zdravo a prekypovať energiou. Jednoducho, keď Steffit miluješ, nie je čo riešiť. Toto je na nezaplatenie. Teším sa z každej novej dobroty a aj tomu, že sa Steffit stravovanie stalo súčasťou našej rodiny.

Andrea Pátková Futbalová reprezentatka

Aktívne hrávam futbal v slovenskej ženskej extralige a viackrát som reprezentovala Slovensko v juniorských tímoch do 15 a 17 rokov. Popri futbalu sa venujem aj umeniu, pri ktorom presedím niekoľko hodín denne. Práve preto som sa rozhodla pre zdravé menu od StefFit, vďaka ktorému sa mi podarilo nielen schudnúť, ale mám aj väčšiu chuť a energiu do umenia a športu. Stravu určite odporúčam, pretože je 100% zdravá a chutná.

Rastislav Dvorák Slovenské filmové divadlo

Stravu od StefFit som vyskúšal na základe odporučenia. A neľutujem. Síce nie som vegetarián, ale mám rád zeleninu, ovocie. Tak som skúsil vegetariánske menu. Výborné, zdravé, nápadité. Za 2 mesiace som schudol 7kg, aj keď som to bohužiaľ nemohol dopniť zdravým pohybom. Celkovo sa cítim lepšie, lepšie spávam a začal som trošku menej jesť. Ak chcete skúsiť tento zdravý spôsob a nechcete skúšať hlúpe diéty, skúste SteFfit. Ďakujem za zdravú výživu, držím celému teamu StefFit palce a prajem veľa zdravia a energie.

Denisa Javorčeková Výherkyňa Instagram súťaže

Nedávno som mala možnosť vďaka súťaži vyskúšať krabičkovú stravu. Bola som extrémne prekvapená. Nielen, že každé jedlo veľmi dobre chutilo, bolo tak bohaté, vyvážené, že som naozaj nemala potrebu vymýšľať a dopĺňať stravu inou cestou. Donáška bola super, milý, sympatický muž vždy s úsmevom vybehol z auta a takmer na ten istý čas chodil celý týždeň. Páči sa mi tiež, že je možnosť vybrať si aj bezlaktózovú variáciu - čo je dôležité najmä v mojom prípade. Odporúčam vyskúšať a potom hodnotiť. Veľa úspechov želám.

REFERENCIE NA INSTAGRAME

Mnoho ďalších referencií sa nachádza na našom instagramovom účte @steffit.eu

VAŠA REFERENCIA

[powr-reviews id="c011a095_1556048253"]
Scroll to top