ČASTO SA NÁS PÝTATE

Tu môžete nájsť odpovede na najčastejšie otázky.

Informácie o jedle

Jednoducho povedané: ,,ŽIVOT AKO NA DOVOLENKE.“ Táto dovolenka bude nielen chutná, ale aj zdravá a pomôže vám schudnúť prebytočné kilá či udržať skvelú postavu. Aké sú ďalšie dôvody, prečo začať jesť so StefFit?

 • Zabudnite na varenie po večeroch. Venujte sa svojim najbližším alebo záľubám.
 • Nakupujeme iba kvalitné suroviny, z ktorých pripravíme najchutnejšie jedlá.
 • Naučíme Vás ako má vyzerať energeticky a nutrične vyvážené jedlo.
 • Pestré menu na celý deň dovezieme až k Vašim dverám. Vy už iba vychutnávate.
 • Môžete si vybrať z viacerých druhov menu, napríklad pre vegetariánov či bez lepku a laktózy.

Našou prioritou je variť tie najchutnejšie recepty z top kvalitných surovín. Pri našich krabičkách zistíte, že chudnúť sa dá ľahko bez toho, aby ste museli vynechať sladké či slané jedlá. S nami budete jesť výborné domáce chleby bez pridanej pšeničnej múky, palacinky s čokoládou a jahodami na raňajky, vývar ako od mamy v nedeľu na obed či jedlá s vysokým obsahom bielkovín.

Naším mottom je: ,,JESŤ PRETO, ABY SME ŽILI A NIE ŽIŤ PRETO, ABY SME JEDLI.“

V našej kuchyni nemáme okrem olív nič konzervované. Všetky suroviny nakupujeme čerstvé alebo využívame naše dlho overené domáce recepty. Naším cieľom nie je variť na kvantitu, ale kvalitu. Celý zoznam používaných surovín nájdete na steffit.eu/suroviny/

Celý rozpis menu nájdete v cenníku. StefFit ponúka celodenné menu v 2 verziách: 1200-1400 kcal a 1600-1800 kcal.  Ďalej si môžete vybrať:

 • štandardné menu,
 • vegetariánske menu,
 • vegánske menu,
 • bezlepkové menu,
 • bezlaktózové menu,
 • menu bez lepku a laktózy.

Naša strava je tiež vhodná pre diabetikov. Navyše na Vašu požiadavku radi menu skombinujeme, napríklad vegetarián bez laktózy.

Momentálne poldenné menu neponúkame, všetky druhy menu sú dočasne od 1.6.2021 len v celodennej verzii. 

StefFit ponúka aj detské menu. Cena menu sa odvíja od veku a aktivít dieťaťa.

Naši klienti nevedia, aký jedálniček ich počas týždňa čaká. Jediné, čo vedia je, aké dni ich čakajú, napríklad vegetariánsky deň, menu bez lepku, menu bez laktózy alebo živočíšnej bielkoviny.

Chceme, aby sa naši klienti tešili na každé nové, zdravé ráno. Chutné prekvapenie ich vždy poteší a stáva sa tak základom zvládnutia ich náročného dňa. Je dôležité do nového dňa vykročiť s dobrou náladou a spokojným žalúdkom. Prečítajte si ďalšie dôvody zdravého prekvapenia.

Zloženie stravy uvádzame klientom vždy spolu s krabičkami, neobsahujú však údaje o % podiele makroživín.

Menu prispôsobujeme Vašim potrebám a požiadavkám. Všetky informácie o Vašich alergiách je potrebné zadať v našom objednávkovom formulári do poznámky.

Našim klientom odporúčame vypiť denne 2-3 litre vody, závisí od jednotlivca a jeho denného režimu. Kedy je lepšie piť a aké liečivé účinky majú rôzne byliny si môžete prečítať v našom blogu o pitnom režime.

Pre našich klientov máme v ponuke aj Royal Water, teda „Kráľovskú Vodu“. Pochádza zo zdroja, ktorý sa nachádza v srdci Európy v oblastiach s najčistejším a najkvalitnejším pôvodom pitných vôd.  Klienti si ju môžu objednať v samostatnom objednávkovom formulári pre Royal Water.

Objednávka

Objednávka platí na dobu neurčitú, to znamená, že uvediete dátum začiatku odberu stravy a od tohto dátumu sa Vám bude strava automaticky doručovať vždy na ďalší deň v pracovnom týždni (vrátane sviatku, na soboty a nedele stravu nedovážame).

Všetky objednávky prebiehajú cez náš objednávkový formulár. V ňom vyplníte vaše kontaktné údaje, adresu a zónu rozvozu, druh menu, dátum začiatku stravovania a spôsob platby. Do poznámky môžete písať špecifické požiadavky, napríklad Vaše alergie alebo informácie k rozvozu.

Po odoslaní objednávky Vás budeme kontaktovať o jej potvrdení.

V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať na t. č. +421 904 612 461 alebo prostredníctvom mailu thesteffiteu@gmail.com.

V tomto prípade je potrebné opäť vyplniť náš objednávkový formulár.

Keďže všetky objednávky pripravujeme na presnú gramáž, je potrebné zmeniť objednávku najneskôr 48 hodín pred časom dovozu a to prostredníctvom mailu thesteffiteu@gmail.com alebo telefonátu na t. č. +421 904 612 461.

Ak z nejakého dôvodu potrebujete prerušiť stravu, prosím vyplňte náš prerušovací formulár. Po uplynutí Vami zadanej doby prerušenia Vám budeme jedlo automaticky dovážať znovu. Potrebné je však prerušiť odber najneskôr 48 hodín vopred.

Ak už nemáte záujem odoberať stravu dlhodobo, vyplňte náš odhlasovací formulár. Odhlásiť sa z odberu stravy môžete kedykoľvek, najneskôr však 48 hodín pred dátumom odhlásenia. V prípade, že sa neodhlásite, stravu Vám automaticky dovezieme aj na ďalší deň v pracovnom týždni (vrátane sviatku počas týždňa, na soboty a nedele stravu nedovážame).

Následne Vás budeme kontaktovať o potvrdení prerušenia alebo odhlásenia odberu do 24 hodín (v piatky a soboty do 48 hodín).

Vo StefFit máme len tie najvyššie kvalitatívne štandardy pre naše jedlá aj službu zákazníkom. Ak náhodou nastane nejaký problém, prosím kontaktujte nás na prostredníctvom mailu thesteffiteu@gmail.com alebo telefonátu na t. č. +421 904 612 461. Veľmi radi Vám prípadné nedostatky vykompenzujeme.

Naša prevádzka stále funguje, varíme a dovážame jedlo priamo k Vám domov, aj vďaka čomu Vy nemusíte zbytočne chodiť do preplnených potravín. Vyhnete sa tak kontaktu s ďalšími ľuďmi. Veríme, že aj takouto formou celodenného menu dokážeme pomôcť pri prevencii ďalšieho rozširovania vírusu.

Zároveň sme vykonali všetky možné opatrenia pre Vašu aj našu bezpečnosť.

Cenník a platba

Cena sa skladá z dvoch položiek:

 1. V hotovosti (platíte pri preberaní jedla rozvozcovi za daný deň/týždeň/mesiac)
 2. Prevodom na bankový účet IBAN: SK5211000000002945072731 (platíte prevodom na bankový účet za daný deň/týždeň/mesiac). Do poznámky k platbe uveďte obdobie, za ktoré platíte.

Rozvoz a krabičky

Stravu pripravujeme vždy na pracovné dni – od pondelka do piatku. Vaše jedlo dovážame na vami zadanú adresu vždy deň vopred – od nedele do štvrtka vo večerných hodinách medzi 18:00 a 22:00, podľa lokality.

Jedlo dovážame aj na sviatky pripadajúce na dni v pracovnom týždni. O prípadných výnimkách/dovolenkách a dňoch rozvozu počas Vianoc alebo Veľkej noci Vás vždy informujeme.

Jedlo rozvážame v Bratislave a okolí, máme vyčlenených 5 zón rozvozu:

 • Zóna 1 – O,70 €/deň – Dúbravka
 • Zóna 2 – 1,00 €/deň – Karlova ves, Dlhé diely, Nové Mesto, Staré Mesto, Petržalka, Devínska Nová Ves, Záhorská
  Bystrica, Koliba, Kramáre, Ružinov, Lamač, Vinohrady, Trnávka, Devín
 • Zóna 3 – 1,50 €/deň – Stupava, Marianka, Vajnory, Podunajské Biskupice, Vrakuňa, Dolné Hony, Jarovce, Zlaté
  piesky, Rača
 • Zóna 4 – 2,00 €/deň – Ivanka pri Dunaji, Zohor, Plavecký Štvrtok, Bernolákovo, Lozorno, Malinovo, Most pri Bratislave,
  Čierna Voda, Čunovo, Rusovce, Rovinka, Veľký Biel, Svätý jur
 • Zóna 5 – 2,20 €/deň – Senec, Malacky, Dunajská Lužná, Šenkvice, Pezinok

Štandardne Vás náš rozvozca bude telefonicky kontaktovať niekoľko minút pred tým, ako dorazí na vašu adresu.

V prípade, že za odber stravy platíte prevodom na bankový účet, veľmi radi Vám tašku s jedlom necháme pri dverách. Tento spôsob odporúčame pre našu aj Vašu bezpečnosť.

Po dohode si môžete jedlo vyzdvihnúť na adrese Švantnerova 1855/2, 841 02 Bratislava-Dúbravka.

Všetky jedlá sú čerstvo zabalené do jednorazových hygienických krabičiek, ktoré sú uzatvorené špeciálnou fóliou. Na každý deň dostanete zoznam jedál na papieri – na akú časť dňa je určené, názov jedla a jeho zloženie, alergény a dátum spotreby jedál.

Krabičky z hygienických dôvodov nemôžeme použiť viackrát. Môžete ich po umytí hodiť do žltého kontajneru s označením PLASTY – jedná sa totiž o recyklovateľný plast polypropylén (PP 5).

Máte inú otázku? Kontaktujte nás!

Scroll to top