CENNÍK

Poďte s nami na chutný ALL INCLUSIVE plný zdravých prekvapení. V našom celodennom menu dostanete až 5 jedál - raňajky, desiatu, obed, olovrant a večeru. Používame iba čerstvé a vysoko kvalitné ingrediencie, pripravené s dôrazom na vyváženosť stravy každý deň. Ponúkame rôzne druhy menu - pre vegetariánov, vegánov či ľudí s lepkovou alebo laktózovou intoleranciou. Naša strava je vhodná tiež pre diabetikov.

Kalorické varianty:

Pri celodennom menu máme na výber 2 základné veľkosti menu:

1) Malé (1200-1400 kcal)
2) Veľké (1600-1800 kcal)

Pri 3 chodových menu sa kalorické hodnoty odlišujú, sú uvedené nižšie v cenníku. Ak máte záujem o ešte vyšší počet kalórií, stačí to dopísať do poznámky pri objednávke.

Výnimkové suroviny:

Povolených je maximálne 5 výnimkových surovín. Prvé dve sú zdarma, za každú ďalšiu sa už dopláca 0,30€/deň (1,5€ týždeň).

Spôsoby platby:

1) V hotovosti (platíte pri preberaní jedla rozvozcovi za daný deň/týždeň/mesiac)
2) Na bankový účet - úhrada nami vystavenej faktúry na daný týždeň, ktorú dostanene vytlačenú pri prvom dovoze jedla alebo na e-mail.
Pri prvom dovoze v týždni (klasicky v nedeľu) Vám odovzdáme faktúru so špecifickým variabilným symbolom, ktorý je taktiež potrebné zadať pri úhrade objednávky. Do poznámky k platbe uveďte aj svoje meno a obdobie, za ktoré platíte.

Naše štandardné menu

Objednali ste si štandardné menu a prišlo vám menu vegetarián? Nebojte, nepomýlili sme sa.  Na základe našich osobných zdravotných výsledkov a výsledkov našich klientov obmieňame a vyraďujeme určité typy surovín každý deň v našom štandardnom menu. Štandardné menu teda neobsahuje každý deň mäso (prepáááčte mäsožravci), mliečne výrobky či potraviny s lepkom.

Prečítajte si o zdravotných benefitoch takejto obmeny v blogu o našom štandardnom menu.

Aj keď neprezrádzame celé týždenné menu, môžete si aspoň pozrieť naše vzorové menu.

 

CENNÍK PLATNÝ OD 4.9.2023

Všetky ceny sú uvedené už aj s DPH 20%.

CENNÍK MENU

VIAC INFO O DETSKOM MENU

Full 1
PRÍRODNÝ ENERGY DRINK
Odbúraj stres a nalaď sa na pozitívnu vlnu!
Veľmi dôležité sú blahodarné účinky prísad ako sú damiana, schizandra, mate a guarana, ktoré sa dlhé stáročia využívajú v medicíne pri liečebných procesoch.
Full 1
Full 1
OSVIEŽUJÚCA OVOCNÁ CHUŤ
FOCKED HYDRATE
Nápoje FOCKED hydrate sú unikátnym doplnkom minerálov, určené pre športovcov, aktívne žijúcich ľudí, starších ľudí a pre osoby s nedostatkom vápnika a ďalších stopových prvkov.
Full 1
previous arrow
next arrow

Objednávka

Objednávka platí na dobu neurčitú, to znamená, že uvediete dátum začiatku odberu stravy a od tohto dátumu sa Vám bude strava automaticky doručovať vždy na ďalší deň v pracovnom týždni (vrátane sviatku, na soboty a nedele stravu nedovážame). Ak už ďalej nechcete stravu odoberať, je potrebné odoslať prerušovací/odhlasovací formulár v sekcii Klient.

Všetky objednávky prebiehajú cez náš objednávkový formulár. V ňom vyplníte vaše kontaktné údaje, adresu a zónu rozvozu, druh menu, dátum začiatku stravovania a spôsob platby. Do poznámky môžete písať špecifické požiadavky, napríklad Vaše alergie alebo informácie k rozvozu.

Po odoslaní objednávky Vás budeme kontaktovať o jej potvrdení.

V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať na t. č. +421 904 612 461 alebo prostredníctvom mailu thesteffiteu@gmail.com.

Cena sa dovoz na tú istú adresu sa ráta iba 1x. Môžete druhé menu dopísať do poznámky alebo nanovo vyplniť náš objednávkový formulár.

Keďže všetky objednávky pripravujeme na presnú gramáž, je potrebné zmeniť objednávku najneskôr 48 hodín pred časom dovozu a to prostredníctvom mailu thesteffiteu@gmail.com alebo telefonátu na t. č. +421 904 612 461.

DOČASNÉ PRERUŠENIE

Ak z nejakého dôvodu potrebujete dočasne prerušiť stravu, prosím vyplňte náš prerušovací formulár. Po uplynutí Vami zadanej doby prerušenia Vám budeme jedlo automaticky dovážať znovu. Potrebné je však prerušiť odber najneskôr 48 hodín vopred alebo v piatok do 12:30 pri zmene na ďalší týždeň. Zmeny zaslané počas zvyšku piatka, soboty a nedele budú zapracované až od dovozu v pondelok večer – ak ste si napr. poslali prerušenie na od pondelka v sobotu večer, v nedeľu vám bude strava na pondelok ešte doručená.

ÚPLNÉ ODHLÁSENIE

Ak už nemáte záujem odoberať stravu dlhodobo, vyplňte náš odhlasovací formulár. Odhlásiť sa z odberu stravy môžete kedykoľvek, najneskôr však 48 HODÍN pred dátumom odhlásenia alebo v piatok do 12:30 pre odhlásenie od ďalšieho týždňa. V prípade, že sa neodhlásite, stravu Vám automaticky dovezieme aj na ďalší deň v pracovnom týždni (vrátane sviatku počas týždňa, na soboty a nedele stravu nedovážame).

Následne Vás budeme kontaktovať o potvrdení prerušenia alebo odhlásenia odberu do 24 hodín (v piatky a soboty do 48 hodín).

Vo StefFit máme len tie najvyššie kvalitatívne štandardy pre naše jedlá aj službu zákazníkom. Ak náhodou nastane nejaký problém, prosím kontaktujte nás na prostredníctvom mailu thesteffiteu@gmail.com alebo telefonátu na t. č. +421 904 612 461. Veľmi radi Vám prípadné nedostatky vykompenzujeme.

Naša prevádzka stále funguje, varíme a dovážame jedlo priamo k Vám domov, aj vďaka čomu Vy nemusíte zbytočne chodiť do preplnených potravín. Vyhnete sa tak kontaktu s ďalšími ľuďmi. Veríme, že aj takouto formou celodenného menu dokážeme pomôcť pri prevencii ďalšieho rozširovania vírusu.

Zároveň sme vykonali všetky možné opatrenia pre Vašu aj našu bezpečnosť.

Scroll to top