Ako môžem prerušiť/zrušiť odber stravy?

DOČASNÉ PRERUŠENIE

Ak z nejakého dôvodu potrebujete dočasne prerušiť stravu, prosím vyplňte náš prerušovací formulár. Po uplynutí Vami zadanej doby prerušenia Vám budeme jedlo automaticky dovážať znovu. Potrebné je však prerušiť odber najneskôr 48 hodín vopred alebo v piatok do 12:30 pri zmene na ďalší týždeň. Zmeny zaslané počas zvyšku piatka, soboty a nedele budú zapracované až od dovozu v pondelok večer – ak ste si napr. poslali prerušenie na od pondelka v sobotu večer, v nedeľu vám bude strava na pondelok ešte doručená.

ÚPLNÉ ODHLÁSENIE

Ak už nemáte záujem odoberať stravu dlhodobo, vyplňte náš odhlasovací formulár. Odhlásiť sa z odberu stravy môžete kedykoľvek, najneskôr však 48 HODÍN pred dátumom odhlásenia alebo v piatok do 12:30 pre odhlásenie od ďalšieho týždňa. V prípade, že sa neodhlásite, stravu Vám automaticky dovezieme aj na ďalší deň v pracovnom týždni (vrátane sviatku počas týždňa, na soboty a nedele stravu nedovážame).

Následne Vás budeme kontaktovať o potvrdení prerušenia alebo odhlásenia odberu do 24 hodín (v piatky a soboty do 48 hodín).

Scroll to top